اگر شما هم از نسخه جدید افزونه چند فروشندگی دکان (3.0.1) استفاده کرده باشید حتما متوجه شده اید که برای برخی از سایت های شما هنگام ساخت محصول و یا هنگام ویرایش محصول توسط فروشنده خطای صفحه یافت نشد! رخ می دهد.

ما در این مطلب سعی میکنیم تا انواع روش های حل این خطا را برای شما عزیزان موشکافی کنیم و تمام روش های حلی که تا بحال متوجه آن شدیم را به شما اطلاع دهیم.

روش های حل مشکل ویرایش محصول در دکان

روش اول : پیوند های یکتا را بررسی کنید:

دکان برای کار با وردپرس و فعالیت بدون مشکل در سایت و داکیومنت خود به شدت تاکید دارد که پیوند یکتا باید روی نام نوشته باشد ، البته در نسخه های جدید سعی کرده تا این مشکل را حل کند ولی بیس این افزونه روی این موضوع ساخته شده است.

پیوند یکتا باید روی نام نوشته تنظیم شده باشد حتی اگر تنظیم شده یکبار به حالت پیش فرض برگردانید و مجددا به نام نوشته تغییر دهید.

روش دوم: کد های داخل htaccess. را حذف کنید:

وارد هاست شوید و وارد فایل htaccess. شوید و قبل از حذف از محتویات فایل بکاپ گرفته و آن را در جایی حفظ کنید بعد از حذف تمام محتویات به مدیریت وردپرس رفته و پیوندهای یکتا رو مجددا ذخیره کنید برای اینکار به بخش تنظیمات / پیوند های یکتا مراجعه فرمایید.

روش سوم: تمام افزونه ها غیر از دکان و ووکامرس را غیرفعال کنید:

برای تست کارکرد تمام افزونه ها را غیرفعال کنید و بررسی کنید که این مشکل بخاطر فعال سازی افزونه ای که با پیوندهای یکتا دکان مشکل دارد نباشد ، بعد از غیرفعال سازی مجددا تست کنید اگر از این روش هم جواب نگرفتید روش های دیگر را بررسی کنید.

روش چهارم: نسخه PHP را تغییر دهید:

بعد از فعال سازی دکان نسخه 3 شما باید حتما نسخه PHP سایت خود را به نسخه 7.2+ تغییر دهید تا تمام امکانات دکان برای شما فعال شود.

روش پنجم: اضافه کردن / قبل از پیوند یکتا فروشگاه:

ما متوجه شدیم که یا به علت تداخل یا به هر علتی نسخه جدید دکان در برخی سایت ها دچار مشکل می شود و بعد از بررسی متوجه شدیم روی ساب دامنه که این مشکل به وجود آمده در فیلدی که /product نوشته شده است شما باید یک علامت / اضافه و ذخیره کنید به صورتی که فیلد به این صورت نمایش داده شود /product/ با این تغییر و ذخیره سازی قطعا مشکل حل خواهد شد.


 

 

چنانچه بعد از این پنج روش مشکل شما هنوز با افزونه دکان پابرجاست حتما دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

ما سعی میکنیم تمام نظرات شما را بررسی و پاسخ دهیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مطالب مرتبط

13 Comments

Leave a Comment

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    کاربر جان نرو ☹️

    اگه بری نمیگن خودت کار داشتی رفتی! میگن حتما دکان بهت تخفیف نداده!

    کافیه هر کدوم از محصولات دکان پرو که نیاز داری رو به سبد خریدت اضافه کنی تا بهت یه تخفیف خوشمزه بدم  😍🥳