در نسخه آخر ووکامرس قابلیت های زیادی اعم از ایجکسی بودن پنل ووکامرس سمت مدیریت آن می باشد ٬ گزارش های بیشتر با تغییرات متعدد ولی متاسفانه این اپدیت برای ما همیشه دردسری را همراه بوده است.

یا قالب ها آنقدر قدیمی هست و به زودی بروز نمی شود ٬ یا هاست ایران است و به خاطر اینکه تیم های قدرتمند جهان برای اینکه افزونه خود را ارتقاء دهند مجبورند تا بازخورد افزونه در سایت کاربران را به سرور خودشان ارسال کنند تا بتوانند مشکلات آن را کشف و برای آن راه حل جدیدی پیدا کنند.

در نتیجه در این آپدیت هم برخی تغییرات باعث کندی بیش از حد پنل وردپرس می شود ٬ حتی نصب ۵۰ تا افزونه همزمان هم اینقدر پنل وردپرس کند نمیکنه. در نتیجه ووکامرس با هر بازدید از سفارشات ٬ پیکربندی و … داده ای را سمت خود سایت اصلی ووکامرس ارسال می کند و چون اکثر سایت ها تحریم هستند باعث کاهش وحشتناک سرعت می شود.

راه حل مشکل سرعت در ادمین ووکامرس

برای حل مشکل شما کافی است به بخش ووکامرس > پیکربندی  بروید و بعد از آن به بخش پیشرفته رفته و روی گزینه Woocommerce.com کلیک کنید

باید حتما گزینه رهگیری را فعال کنید را به طور کامل غیرفعال کنید ٬‌پس لطفا این گزینه را غیرفعال کنید تا مشکل سرعت شما به طرز نامحسوسی افزایش یابد.

موفق و پیروز باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

مطالب مرتبط

Leave a Comment

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    کاربر جان نرو ☹️

    اگه بری نمیگن خودت کار داشتی رفتی! میگن حتما دکان بهت تخفیف نداده!

    کافیه هر کدوم از محصولات دکان پرو که نیاز داری رو به سبد خریدت اضافه کنی تا بهت یه تخفیف خوشمزه بدم  😍🥳