آموزش و نکات فعال سازی لایسنس دکان پرو

با آپدیت دکان پرو به نسخه جدید متوجه اعلان فعال سازی لایسنس دکان مواجه خواهید شد که در ادامه خیلی سریع و ساده نحوه فعال سازی لایسنس رو انجام خواهیم داد.

با دیدن سیستم لایسنس قطعا اولین چیزی که به ذهن میاد، محدودیت تعداد نصب هست. اما در سیستم لایسنس، برای نسخه های افزونه دکان پرو چنین محدودیتی لحاظ نکرده ایم. اما باید توجه داشته باشید که پشتیبانی محصول برای یک سایت انجام خواهد شد. (ممکن است برخی پلاگین های جانبی محدود به نصب در یک دامین باشد که در توضیحات آن ذکر میشود.)

برای دریافت کد لایسنس‌تون باید به بخش سفارش‌های پنل کاربریتون مراجعه کنید. مطابق با تصاویر زیر لایسنس دریافتی رو فعال نمایید.

آموزش و نکات فعال سازی لایسنس دکان پرو آموزش و نکات فعال سازی لایسنس دکان پرو آموزش و نکات فعال سازی لایسنس دکان پرو

با توجه به اینکه لایسنس دارای دو بخش فعال سازی و آپدیت خودکار هست، در صورتی که پس از پایان مراحل فوق همچنان با یک اعلان دیگری مربوط به فعال سازی پلاگین مواجه شدید، از طریق صفحه افزونه های نصب شده، مجدد همان کد لایسنس رو در فیلد مربوطه وارد کنید.

در صورتی که کد لایسنس در بالای فیلد اضافه شود، بخش دوم لایسنس نیز با موفقیت فعال شده و میتونید از پلاگین استفاده کنید.

آموزش و نکات فعال سازی لایسنس دکان پرو

نکته عملکرد بخش آپدیت خودکار: در صورت نصب داشتن افزونه آپدیت سایر مارکت ها، ممکن است بخش فوق یعنی عملکرد آپدیت خودکار سیستم دکان پرو غیر فعال شده باشد. جهت رفع این مشکل برای انجام هر آپدیت، باید ابتدا پلاگین آپدیت خودکار مارکت مربوطه را غیر فعال نمایید تا بتوانید اقدام به انجام آپدیت از دکان فارسی کنید. متاسفانه در پلاگین آپدیت خودکار مارکت ها کدهایی اضافه شده که تمام آپدیت های خودکار قالب/پلاگین های وردپرس شما را غیرفعال می‌کند تا فقط آپدیت خودکار مارکت مربوطه فعال باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.2]

مطالب مرتبط

Leave a Comment

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    کاربر جان نرو ☹️

    اگه بری نمیگن خودت کار داشتی رفتی! میگن حتما دکان بهت تخفیف نداده!

    کافیه هر کدوم از محصولات دکان پرو که نیاز داری رو به سبد خریدت اضافه کنی تا بهت یه تخفیف خوشمزه بدم  😍🥳